"TM avardab sinu teadvust, sinu kogemused kasvavad eksponentsiaalselt. Mina kui filmitegija, ma teen lugusid ja oma avardunud teadvusega ma taban suuremaid ja sügavamaid ideid. Ma leian, et koos TM-ga kasvab vaistlik tunnetus; kas ma töötan filmiga või tegelen äriga, intuitsioon on võimas vahend, mis teeb töö ja suhtlemise inimestega kergemaks. Veel teinegi asi, TM-i tõttu tunnen suuremat naudingut sellest, mida teen. "

Filmilavastaja David Lynch, elutöö preemia "Kuldne Lõvi" võitja Veenetsia Filmifestivalil.


Teadvuse areng

Teadvuse arendamise eesmärk on viia inimene kasvavale eneseteostamisele. See tähendab, kooskõlla iseendaga sügavamas mõttes. Loovus, mõtteselgus, kõikumatu rahu ja tasakaal, armastav, hoolitsev suhtumine ning altruism on selle mõned tunnused.

  • Teadvuse arendamise esimene põhisammas on stressi alandamine.
  • Selle teine põhisammas on aju areng kõrgema korrastatuse ja kooskõla suunas.

Stressi mõju

Stress on seotud aju ellujäämiskeskuste domineerimisega. Sellega kaasneb kalduvus primitiivse, agressiivse ja ebaratsionaalse "ellujäämiskäitumise" suunas seda rohkem, mida suurem on stress. Vaadake pilti:

Täiendava selgituse leiate, klikkides pildil ülal.

TM-i mõju

TM toob kaasa stressi vähenemise, mis võimaldab kõrgemate ajukeskuste (eesaju) domineerimist, seega suurendab loovust, arukust, sisemist rahu, sõbralikkust jne (vaadake pilti ülal). Selle põhjuseks on, et aju õpib kasvaval määral pidevalt töötama samasugusel stressivabal ja körgkorrastatud viisil, nagu see on iseloomulik TM-ile.

Rohkem selle kohta


Järgmisele leheküljele:
Vastupanu stressile

SisukordSisukord

Lühikokkuvõtte
Kuidas töötab TM?
Vastupanu stressile
Parem tervis
TM praktilises elus
TM-i turvalisus
TM mujal maailmas
Teaduslik uurimine
Tavalised küsimused
Uudiseid ja noppeid
Kus õppida?

Kodulehekülg

Huviavaldus