TM praktilises elus

A. Tulemused koolides

Vägivaldsetes koolides, kus TM-i on võetud kasutusele, on vägivald ja kiusamine kadunud, ja õpilaste ning õpetajate vahel on tekkinud positiivne suhtumine. Oluline muutus on järjekordselt tekkinud vähem kui poole aasta jooksul. Pole mingeid käitumisreegleid või õpetust lisatud, ainult tehnika praktika 10 min kaks korda päevas koolis. Seda illustreerib video allpool.

Erinevates riikides on koolid kus TM-i on kasutatut tõusnud riigi paremete sekka nii õppetulemuste kui võitlustulemuste suhtes. Kooliinspektorid on tunnustanud et suhted on ebatavaliselt head nii õpilaste vahel kui nende ja õpetajate vahel. See ning ülalnimetatud rahutu ja vägivallaste õpilasi tasakaalustav efekt on põhjus mispärast kolm riiki on viinud TM-i kõikidesse koolidesse. Need tulemused kinnitavad praktikas TM-i ulatusliku uuingu tulemused mis on neid ennetanud.

Filmi direktor David Lynchi video

Rohkem koolide kohta


B. Tulemused tööelus

1. Naftaettevõtte juht2. Uuring Japani suurettevõttetes

TM tõi ühe aasta jooksul kaasa suurel määral paremat kehalist ja vaimset tervist töötajate seas Jaapani suurettevõttes "Sumitomo", vaadake diagrammi allpool.

Tekkis madalam stress, väiksem haigestumine, parem koostöö, suurem tootlikkus, väiksem alkholitarbimine. Jaapani riiklik töötervishoiuamet korraldas seda uuringut.

Selle ja teiste positiivsete kogemuste tõttu Jaapanis on üle 10.000 ärimeest õppinud TM-i Jaapanis, kaasarvatud üle 2000 tippjuhti suurettevõttedes Sumitomo, Toyota, Kyocera ja "I World Supermarkets". Tuleb lisada, et ka mitmes lääne suurettevõttete juhtkondades praktiseeritakse TM-i.

Rohkem tulemuste kohta tööelus


Järgmisele leheküljele:
TM-i turvalisus

SisukordSisukord

Lühikokkuvõtte
Kuidas töötab TM?
Vastupanu stressile
Parem tervis
TM praktilises elus
TM-i turvalisus
TM mujal maailmas
Teaduslik uurimine
Tavalised küsimused
Uudiseid ja noppeid
Kus õppida?
Kodulehekülg

Huviavaldus