Juhend

TM keskus asub Mustamäel, Tallinna 32 keskkooli läheduses.

Bussiga

Saate kasutada trolli busse number 2,3, 4 või 9.

Linna poolt, Siili peatuses, astuge bussist välja ja minge paremat kätt mikrojoonisse sisse, otse edasi, kõrghoonetega paralleelselt peagu kuni tänava lõppuni. Seal näete paremal pool Kuklase 6 maja silti. Teine sissekäik. Vajutage klahv 22, ja meie avame ukse. Vaadake ka kaarti aalpool.

Nõmme poolt, Siili peatus. Kuklase asub vasakul pool, nii et tuleb minna üle Sõpruse puiestee ja siis jälgida juhendeid ülal. Vaadake ka kaarti aalpool.

Autoga

Linna poolt, sõitke Sõpruse puiesteed pidi, Rimi keskusest mõõda. Mõni sada meetrit edasi on punane telliskivist kõrghoone paremal. Kohe peale seda pöörate paremale. Seal on punane suur silt "Sääse Raamatukogu" ning ka silt "Vaablase tn".

[Nii linnast kui Nõmme poolt tulles:] Sõitke otse, väikese jõnksuga alguses, pika kõrghoonet pidi ja pöörake selle nurga ümber vasakule. Teine põiktee paremale viibki Kuklase 6 juurde. Parkige selle umbtee otsas, või Kuklase 6 maja ette. Kaart allpool.

TTU/Nõmme poolt, sõitke Sõpruse puiesteed pidi, üle Tammsaare tee risti (kus asub Statoil vasakul pool) 520m edasi Sõprusel. Pöörake vasakule mikrorajooni just enne esimest vasakul pool olevat punast telliskivist kõrghoonet, tänava silt Vaablase tn ja seal on ka silt Sääse raamatukogu. Peale seda samuti kui ülal.


Sisukord


Sisukord

Lühikokkuvõtte
Kuidas töötab TM?
Vastupanu stressile
Parem tervis
TM praktilises elus
TM-i turvalisus
TM mujal maailmas
Teaduslik uurimine
Tavalised küsimused
Uudiseid ja noppeid
Kus õppida?

Kodulehekülg

Huviavaldus